Trzy laureatki I Międzyszkolnego Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

konkurspiosenkie

W dniu 20 listopada, w Szkole Podstawowej nr 1 im Generała Franciszka Kleeberga w Ząbkach odbył się  I Międzyszkolny Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej. Wszystkie ząbkowskie szkoły reprezentowane były w konkursie.

Trzy uczennice naszej szkoły zostały laureatkami i zdobyło nagrody.

Aleksandra Piotrowska w kategorii klas V-VI piosenką „Rozkwitały pąki białych róż” wywalczyła I nagrodę. (uczennica p.Agnieszki Janickiej)

Zuzanna Szatanowska również w tejże kategorii wiekowej otrzymała wyróżnienie.(uczennica p.Artura Maciejewskiego )

Sara Bednarska z klasy 4B otrzymała II nagrodę dla klas I-IV za zaśpiewanie piosenki „Dziewczyna z granatem” (uczennica p.Pawła Jedlińskiego )

Wszyscy uczennicy konkursu wraz z opiekunami i publicznością na finał zaśpiewali piosenkę „Płynie Wisła płynie ”

Organizatorzy pożegnali uczestników i publiczność zaproszeniem na przyszły rok.