Prace uczniów

Obycie ułatwia życie

Wspomnienia z festiwalu nauki. Sway wykonany przez uczniów klasy VI.

Wspomnienia z festiwalu nauki. SWAY

____________________________________________________________________________________________

,,Polonistyczne gry planszowe”

Uczniowie klasy V b samodzielnie przygotowali gry planszowe, które miały na celu utrwalenie wiedzy zdobytej na lekcjach języka polskiego. Dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem oraz pomysłowością. Wszystkie gry planszowe zostały przez nie dokładnie przemyślane i starannie wykonane. Pytania zaś, na które gracze musieli udzielić odpowiedzi, dotyczyły części mowy, środków poetyckich, znajomości treści lektur, a także zasad ortograficznych.

Z całą pewnością ta lekcja języka polskiego pozostanie na długo w pamięci uczniów.

Atramentowe doświadczenie podczas zajęć koła przyrodniczego

Rozszerzona rzeczywistość w praktyce w naszej szkole

Rozszerzona rzeczywistość w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ząbkach