Wykaz klas i wychowawstw 2023/2024
Liczba oddziałów | Klasa | Wychowawca | Szkoła/ sala |
oddziały „0” 3 oddziały | 0a | Durka Izabela | Filia |
0b | Kurek Edyta, Gulik Małgorzata | Filia | |
0c | Ołtarzewska Edyta, Dobrowolska Izabela | Filia | |
7 oddziałów | 1a | Mączka Paulina | 140 |
1b | Poławska Małgorzata | 144 | |
1c | Miszczuk Wioletta | 136 | |
1d | Horszczaruk Małgorzata | 140 | |
1e | Kamińska Mariola | 139 | |
1f | Nowosielska Marzenna | 144 | |
1g | Laskowska Izabela | 139 | |
7 oddziałów | 2a | Słomczewska Janina | 137 |
2b | Śmietańska Katarzyna | 138 | |
2c | Stolarek Sylwia | 138 | |
2d | Matalińska Beata | 137 | |
2e | Dąbrowicz Aleksandra | 141 | |
2f | Kuśnierz Anna | 141 | |
2g | Górska Jolanta | 136 | |
6 oddziałów | 3a | Jeznach Paulina | 143 |
3b | Sudoł Iwona | 143 | |
3c | Stankiewicz Aneta | 227 | |
3d | Pawelec Małgorzata | 227 | |
3e | Dziedzicka Marta | 228 | |
3f | Foremna Joanna | 228 | |
6 oddziałów | 4a | Kulczycka Justyna | 225 |
4b | Siłakowski Jacek | 206 | |
4c | Koc Anna | 233 | |
4d | Szałucho Olga | 229 | |
4e | Kostrzewska Justyna | 214 | |
4k | Stepuch Edyta | 226 | |
4 oddziały | 5a | Niesłuchowska Adrianna | 230 |
5b | Cieślikowska Agata | 229 | |
5c | Marjańska Paulina | 233 | |
5f | Lewandowski Krystian | 104 | |
5 oddziałów | 6b | Dębiec Wojciech | 104 |
6d | Dominik – Cielicka Edyta | 07 | |
6e | Mierzejewska Monika | 225 | |
6f | Anna Kielan | 204 | |
6g | Opłotna Martyna | 116 | |
4 oddziały | 7a | Słowik Katarzyna | 09 |
7c | Majchrzak Anna | 106 | |
7e | Siłakowska Renata | 112 | |
7g | Radwańska Anna | 226 | |
2 oddziały | 8a | Moszczyński Wiesław | 232 |
8d | Nowosielska Marzenna | 202 |
Nauczyciele:
Język polski
Anna Kielan
Justyna Kostrzewska
Grażyna Krasuska
Justyna Kulczycka
Anna Majchrzak
Renata Sidor
Język angielski
Edyta Dominik- Cielicka
Katarzyna Dziedzic
Anna Łukaszewicz
Adrianna Niesłuchowska
Karolina Piórkowska
Martyna Opłotna
Język niemiecki
Anna Radwańska
Matematyka
Małgorzata Adasiewicz
Dorota Poślada
Renata Siłakowska
Jacek Siłakowski
Edyta Stepuch
Historia
Wiesław Moszczyński
Marcin Pietrzak
Wiedza o społeczeństwie
Wiesław Moszczyński
Przyroda
Anna Koc
Paulina Marjańska
Fizyka
Jacek Siłakowski
Chemia
Katarzyna Kociuba
Geografia
Chojnicka Ewa
Koc Anna
Paulina Marjańska
Biologia
Anna Koc
Paulina Marjańska
Muzyka
Agnieszka Janicka
Paweł Jedliński
Plastyka
Katarzyna Słowik
Technika
Sławomir Biały
Informatyka
Sławomir Biały
Katarzyna Łoś
Wychowanie fizyczne
Bartłomiej Derbin
Wojciech Dębiec
Kamil Dziawer
Agnieszka Jadczak
Lewandowski Krystian
Pawlak Daria
Barłomiej Salak
Religia
Ks. Przemysław Matuszewski
Ks. Cezary Szadujkis
Chwedczuk Mariusz
Popielas Sebasitan
Tomasz Smoliński
Etyka
Zbigniew Bodecki
Edukacja dla bezpieczeństwa
Wiesław Moszczyński
Wychowanie do życia w rodzinie
Anna Kuśnierz
Doradztwo zawodowe
Iga Kowalczyk-Szczygielska
Nauczyciele wspomagający
Agata Cieślikowska
Marta Dziedzicka
Agnieszka Godlewska
Katarzyna Grzella
Małgorzata Jeż
Monika Mierzejewska
Marzenna Nowosielska
Magdalena Ossowska
Janina Słomczewska
Małgorzata Stryjek
Olga Szałucho
Dorota Zyśk
Wychowawcy świetlicy
Iga Kowalczyk-Szczygielska
Beata Krawczyk
Krystian Lewandowski
Daria Pawlak
Lidia Pożarowszczyk
Urszula Skierkowska
Ewa Stefaniuk
Iryna Zaszewska
Ewa Wendołowska
Psycholog
Katarzyna Markowska
Pedagog
Anita Siemińska
Logopeda
Julita Budziak
Iwona Żórawska
Terapia pedagogiczna
Iwona Pańta
Dorota Kalbarczyk
Integracja sensoryczna
Agnieszka Michalska
Joanna Niewiarowska
Socjoterapia
Katarzyna Mirkowska
Biblioteka
Joanna Kita
Alina Stachowiak