Sport

Rok szkolny 2016/2017

____________________________________________________________________________

Mistrzostwa Ząbek – „Dwa ognie” – 12.04.2018

W dniu 12 kwietnia 2018r., odbyły sie Mistrzostwa Ząbek w „Dwa ognie” chłopców i dziewcząt Szkół Podstawowych. Rozgrywki odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 w Ząbkach.

Nasze drużyny reprezentowali:

  1. Adamski Franek
  2. Ślusarczyk Karol
  3. Zalewski Jakub
  4. Kacprzak Szymon
  5. Grabowski Arkadiusz
  6. Iwanowski Jakub
  7. Florczuk Kornel
  8. Przepiórka Kacper
  9. Janczewski Krystian
  10. Stefański Marcel
  11. Hałas Kamil
  12. Kmiecik Bartek

  13. Pędzich Magda
  14. Piotrowska Ola
  15. Golon Zuzia
  16. Mikołajczyk Ola
  17. Hordienko Maria
  18. Zaręba Łucja
  19. Więczkowska Dagmara
  20. Bakalarska Blanka
  21. Rachoń Knga
  22. TomczykGabrysia
  23. Tomyślak Natalia
Oj… działo się! Poziom gry był bardzo wysoki, drużyny – świetnie przygotowane.
Po bardzo ciężkiej rywalizacji drużyna chłopców, przegrywając jednym punktem ,wywalczyła II miejsce a drużyna dziewcząt  III miejsce.Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie 🙂

 

___________________________________________________________________________

Zawody Piłki nożnej chłopców i dziewcząt 2018

W dniach 09.04.2018r (poniedziałek) i 10.04.2018r,(wtorek), odbyły się zawody piłki nożnej chłopców i dziewczyn Szkół Podstawowych w Ząbkach.
organizatorem zawodów była

Naszą szkołę reprezentowali 😊

Drużyna dziewcząt:

  1. Szatanowska Helena – 5a
  2. Brzezińska Wiktoria – 5c
  3. Komar Karolina – 5c
  4. Suska Pola – 5c
  5. Abramczyk Oliwia – 5d
  6. Tabaka Julia – 5d
  7. Śliwka Marta – 5f
  8. Sobota Zofia – 6a
  9. Błażkowska Zuzanna – 6b
  10. Wójcik Weronika – 5f

Drużyna chłopców:

1. Kowal Igor – 5c
2. Szatanowski Jakub – 5e
3. Plichta Jan – 5f
4. Stasiak Damian – 6b
5. Ciok Filip – 7e
6. Wilkowski Max – 7e
7. Żak Kamil – 5f

Po ciężkiej rywalizacji drużyny zajęłyChłopcy IV miejsce a Dziewczęta I miejsce. Tym samym awansowały do kolejnego etapu który już w najbliższy wtorek (17.04.2018). Życzymy dużo bramek 😊

 

 

 

 

 

 

 

 

___________________________________________________________________________

Powiatowe Zawody Pływacki – 23.03.2018r.

W dniu 23.03.2018r.,. na pływalni Miejskiego Centrum Sportu w Ząbkach odbyły się Mistrzostwa Powiatu Szkół Podstawowych i Gimnazjów w sztafetach pływackich oraz wyścigach indywidualnych, organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wołominie. Zawody odbyły się pod patronatem Burmistrza Miasta Ząbki.
Naszą szkołę w wyścigach indywidualnych reprezentowali:

  1. Bobiński Filip – 4a
  2. Gomez Tristan – 4a
  3. Majewski Jakub – 4i
  4. Karłowicz Malwina – 5d
  5. Tabaka Julia – 5d
  6. Zielińska Aleksandra – 5d
  7. Polak Maja – 6b
  8. Kacprzyk Zofia – 6c
  9. Zdunek Marianna – 6c
  10. Czapla Michał – 6d
  11. Dziuba Kacper -6d
  12. Paczkowska Agata – 7f

Wszystkich gratulujemy i życzymy w kolejnych zawodach dużych fal  😊

_________________________________________________________________________

Zawody – Piłka Ręczna – 05.03.2018

Dnia 05.03.2018r, odbyły się Mistrzostwa Rejonowe z Piłki Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych. Zawody odbyły się w SP2 w Zielonce. 
Naszą Szkołę reprezentowali:

1. Komar Karolina – 5c
2. Suska Pola – 5c
3. Tabaka Julia – 5d
4. Kmuk Inetta – 5f
5. Śliwka Marta – 5f
6. Błażkowska Zuzanna – 6b
7. Błaszczyk Julia – 6c
8. Bloch Zofia – 7e
9. Małachowska Sandra – 7f
10. Ręgiel Nikola – 7f
11. Wnuk MAja – 7f

Dziewczęta po trudnej rywalizacji zdobyły II miejsce. 
Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂

__________________________________________________________________________

Zawody – Tenis stołowy

15 lutego 2018 w Kobyłce rozgrywane były Mistrzostwa Rejonu w Tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę reprezentowała tylko drużyna chłopców:

Dąbrowski Igor – 5d, Kucharski Filip – 5b, Stefański Marcel- 5b, Szatanowski- 5e. Drużyna zajęła VI miejsce.

Wszystkim gratulujemy. Uśmiech

___________________________________________________________________________

Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju 21 i 23.11.2017r w Zielonce

W dniu 21 listopada 2017r. odbyły  się Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju w  Zielonce. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zielonce. Po trudnej rywalizacji ,nasze drużyny zajęły V miejsce. 
Reprezentacja   Dziewcząt SP3 Ząbki:
  1. Szatkowska Helena     5a
  2. Brzezik Dominika         5c
  3. Kurzyńska Weronika    5c
  4. Milik Natalia                  5c
  5. Suska Pola                      5c
  6. Tabaka Julia                    5d
  7. Sobota Zofia                   6a

Reprezentacja Chłopców  SP3:

  1. Czajkowski Jakub 6a
  2. Jusiński Mateusz 6a
  3. Kaproń Kacper 6a
  4. Zubkowicz Nikodem 6a
  5. Duda Michał 6b
  6. Niemira Kamil 6b
  7. Ciok Filip 7e
  8. Żak Kamil 7f

Wszystkim  gratulujemy!!! 😊

___________________________________________________________________________

W dniach 26 i 27 pażdziernika 2017r, odbyły się Mistrzostwa Miasta Ząbki w mini koszykówce dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ząbkach. Nasze dziewczęta sumiennie przykładały się do gry, co zaowocowało zajęciem 2 miejsca. Drużyna chłopców po trudnej rywalizacji zajęli 3miejsce.

Drużyna dziewcząt:

    1. Kurzyńska Weronika  5c

    2. Piotrkowicz Aleksandra 5d

    3. Tabaka Julia 5d

    4. Śliwka Marta  5f

    5. Sobota Zofia  6a

    6. Błażkowska Zuzanna 6b

    7. Polak Maja  6b

    8. Błaszczyk Julia  6c

    9. Gombarczyk Karolina 6d

    10. Kowalczyk Julia 6d

    11. Bloch Zofia  7e

    12. Ręgiel Nikola 7f

    13. Staniaszek Oliwia 7f

    14. Wnuk Maja 7f

Drużyna chłopców:

    1.  Kwiecień Jan   5c
    2. Skrzypczak Jakub 6c
    3. Kaproń Kacper  6c
    4. Herman Kacper 6c
    5. Krasuski Szymon 6d
    6. Czapla Michał 6d
    7. Turuk Hubert 6d
    8. Ciok Filip 7e
    9. Górski Justyn 7e
    10. Wilkowski Maks 7e
    11. Żak Kamil 7f
    12. Duda MIchał 6b
    13. Niemira Kamil 6b
    14. Romanek Adrian 7e

Wszystkim gratulujemy !!!

___________________________________________________________________________

Zawody – Unihokej 21 i 23 listopada 2017r. w Zielonce

W dniu 21 listopada 2017r (dziewczyny) i 23 listopada 2017r (chłopcy), odbędą się zawody sportowe w Unihokeju w Zielonce. Zbiórka w poszczególne dni o godz. 8.00 przy pokoju Trenerów.

OBOWIĄZKOWO  uczniowie zabierają strój sportowy, wodę , coś do jedzenia i legitymację szkolną!!!!

Reprezentacja Dziewcząt SP3:

  1. Szatkowska Helena 5a
  2. Wolniewicz Paulina 5a
  3. Brzezik Dominika 5c
  4. Kurzyńska Weronika 5c
  5. Milik Natalia 5c
  6. Suska Pola 5c
  7. Piotrkowicz Aleksandra 5d
  8. Tabaka Julia 5d
  9. Sobota Zofia 6a
  10. Błażkowska Zuzanna 6b
  11. Bloch Zofia 7e

Reprezentacja Chłopców SP3:

  1. Zubek Sebastian 5d
  2. Czajkowski Jakub 6a
  3. Herman Kacper 6a
  4. Jusiński Mateusz 6a
  5. Kaproń Kacper 6a
  6. Skoczek Maksymilian 6a
  7. Zubkowicz Nikodem 6a
  8. Duda Michał 6b
  9. Niemira Kamil 6b
  10. Skrzypczak Jakub 6c
  11. Ciok Filip 7e
  12. Żak Kamil 7f

___________________________________________________________________________

Międzypowiatowe Mistrzostwa – Biegi Przełajowe – Pomiechówek

Wrzesień i październik to miesiące zarezerwowane na wszelkie rywalizacje sportowe spod znaku biegów. 😊

Także i w tym roku uczniowie Naszej Szkoły podjęli rywalizacje i stanęli do walki o najwyższe laury. Dnia 3 października 2017 roku odbyły się Międzypowiatowe Biegi Przełajowe w Pomiechówku.

Naszą Szkołę reprezentowali :

  1. Tabaka Julia – kl. 5d
  2. Szatanowski Jakub – kl.5e
  3. Rachoń Julia – kl. 7bUczniowie pobiegli bardzo dobrze i awansowali do Finału Województwa Mazowieckiego, który odbędzie się wiosną 2018 roku.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałowym starcie.

___________________________________________________________________________

Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych Huragan

W dniu  28.09.2017r., odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wołomin -Biegi Przełajowe – na Stadionie Huragan w Wołominie.
Po trudniej rywalizacji nasi uczniowie zakwalifikowali się do kolejnego etapu Mistrzostw Międzypowiatowych w Pomiechówku, które odbędą się 03.10.2017 (wtorek).

Do kolejnego etapu przechodzą:

  1. Piotrowicz Ola – 5d – 12 miejsce
  2. Tabaka Julia – 5d – 9miejsce
  3. Szatanowski Jakub – 5e – 9miejsce
  4. Rachoń Julia – 7b – 7miejsce.
Wszystkim gratulujemy!!!! Życzymy sukcesów i dobrej pogody w kolejnym etapie . 😊

___________________________________________________________________________

Zawody sportowe w Piłkę Nożna dziewcząt 26.09.2017 r.

W dniu 26 września 2017r., odbędą się zawody sportowe w Piłkę Nożna dziewcząt w SP2 Ząbki, ul. Batorego 37.

Zbiórka w tym dniu o godz. 08.00 przy pokoju Trenerów.

Reprezentacja SP3:

  1. Julia Drężek  7A
  2. Nowicka Ola  7A
  3. Rosa Julia  7C
  4. Todorska Milena  7C
  5. Wójcik Weronika  7F
  6. Pieniążek Julia  7A
  7. Rachoń Julia  7A
  8. Borowiecka Zuzia  7A
  9. Dymecka Maja  7C

___________________________________________________________________________

Wyniki biegów przełajowych z dnia 19.09.2017 r.

W DNIU 19.09.2017r., W PARKU MIEJSKIM W ZĄBKACH, ODBYŁY SIĘ REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE.
Uczniowie po trudnej rywalizacji zakwalifikowali się do Mistrzostw Powiatu Wołomińskiego, które odbędą się w dniu 28 września 2017r. (czwartek).

1. Kondej Alan 4G  –  miejsce 8

2. Kowal Igor    5C – miejsce 15

3. Szatanowski Jakub  5E  – miejsce 10

4.Plichta Jan  5F – miejsce 12

5. Kurzyńska Weronika 5C  – miejsce 14

6. Piotrowicz Ola 5D   – miejsce 5

7. Tabaka Julia  5D  – miejsce 7

8. Szatkowska Helena 5A  – miejsce 11

9. Polak Maja  6B – miejsce 13

10. Rachoń Julia  7B  – miejsce 7

11. Wołkiewicz Julia 7A – miejsce 8

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 😊

_________________________________________________________________________

Zawody sportowe w Piłkę Nożną w Ząbkach 21.09.2017 r.

W dniu 21 września 2017 (czwartek) od godz 09.00 odbędą się w Ząbkach zawody sportowe w Piłkę Nożną.
Zbiórka o godz. 08.00  przy pokoju Trenerów .
OBOWIĄZKOWO  uczniowie zabierają strój sportowy, wodę , coś do jedzenia i legitymację szkolną!!!!

Reprezentacja SP3:

1. Kalenko Bartosz      7B

2. Gąsiorowski Mateusz   7B

3. Cikacz Kacper      7B

4. Brzeziński Marcin      7B

5. Wolniewicz Jakub     7C

6. Stelmasik Kamil      7B

7. Borkowski Jan     7D

8. Równy Maciej    7D

9. Sotomski Jakub   7D

10. Chirzyński Aleksander 7D

Życzymy dobrych strzałów. 😊

__________________________________________________________________________

REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE 19.09.2017r.

W DNIU 19.09.2017r., W PARKU MIEJSKIM W ZĄBKACH, ODBĘDĄ SIĘ REJONOWE BIEGI PRZEŁAJOWE.
ZBIÓRKA PRZY POKOJU TRENERÓW O GODZ. 09.30. ZAWODY W PARKU MIEJSKIM W ZĄBKACH.
PRZEWIDYWANY POWRÓT OK GODZ. 14.00.

OPIEKUNOWIE: JAROSŁAW DOBROWOLSKI, BARTŁOMIEJ SALAK

Reprezentacja SP3 do Rejonowych Biegów Przełajowych w dniu 19.09.2017r., w Parku Miejskim w Ząbkach.

CHŁOPCY :                          DZIEWCZYNY:

1. Kondej Alan 4G                   1. Wałachowska Irena 4i

2. Nowak Kacper 4H              2. Hojniak Maja 4L

3. Danieluk Filip 4B               3. Komar Karolina 5C

4. Ryziński Piotr 4L               4. Kurzyńska Weronika 5C

5. Kmiecik Bartek 4A             5. Piotrowicz Ola 5D

6. Kowal Igor 5C                     6. Tabaka Julia 5D

7. Szatanowski Kuba 5E        7. Szatkowska Helena 5A

8. Kędziora Bartosz 5A          8. Wolniewicz Paulina 5A

9. Kwiecień Jakub 5C             9. Toton Amelia 6A

10. Jan Plichta 5F                    10. Budka Maria 6C

11. Jusiński Mateusz 6A         11. Bloch Zosia 7E

12. Denkiewicz Benek 5F       12. Gombarczyk Karolina 6D

13. Polubiec Miłosz 5F            13. Gierlich Inga 6D

14. Cielicki Piotr 5E                 14. Zarzycka Julia 6B

15. Wielądek Marcin 5E         15. Roman Wiktoria 6B

16. Szkrzypczak Jakub 6C      16. Wołkiewicz Julia 7A

17. Rosiński Arek 6C               17. Drężek Julia 7A

18. Kordyasz Antoni 6B          18. Bartołd Kasia 7C

19. Herman Kacper 6A            19. Ciecierska Asia 7C

20. Wolniewicz Jakub 7C        20. Polak Maja 6B

21. Małkowski Rafał 7C           21. Rachoń Julia 7B

22. Kalenko Bartosz 7B           22. Portka Karina 7E

23. Witkowski Olaf 5C

24. Zakharenko Vitaliy 5A