SERCE MIASTA

Zachęcamy wszystkich rodziców i uczniów naszej szkoły do włączenia się do akcji pomocy osobom w kryzysie bezdomności. Zbiórkę przekażemy organizacji charytatywnej SERCE MIASTA, która codziennie wspiera osoby borykające się z kryzysem bezdomności poprzez rozdawanie im codziennych posiłków, ubrań, butów, a także wspieranie ich w poszukiwaniu pracy, czy przygotowywaniu szeregu szkoleń pomagających w wyjściu z kryzysu bezdomności chronicznej.

Jeśli chcą Państwo wesprzeć fundację prosimy o zbiórkę następujących rzeczy (kolejność nie jest przypadkowa):

– bielizna (skarpety, majtki damskie i męskie)

– środki czystości (w tym podpaski)

– rzeczy spożywcze (bez obróbki termicznej)

– obuwie

– ubrania (ciepłe bluzy, kurtki, swetry, spodnie, dresy)

Niech zbliżająca wiosna oczyści nasze szafy i serca.

Zbiórka wyżej wymienionych rzeczy potrwa od 13.04-27.04 w holu Szkoły Podstawowej na ul. Dzikiej. Wszystkie rzeczy prosimy umieszczać do pudełek przygotowanych w holu.

Jeśli są Państwo dodatkowo zainteresowani wpłatami na rzecz fundacji SERCE MIASTA, poniżej zamieszczamy nr konta:

51 1140 2004 0000 3202 8080 1834
Serce Miasta
ul. 11 Listopada 22, 03-436

Akcja pomocy osobom w kryzysie bezdomności jest realizowana w ramach projektu Erasmus, w który włączyła się nasza szkoła. Organizatorką akcji szkolnej jest Katarzyna Podgajna.