Rekrutacja na zajęcia z projektu Mały Inżynier – Mistrzowie Kompetencji II w dniach 09.02. 2021r. – 12.02.2021 r.

Rusza rekrutacja na zajęcia z projektu Mały Inżynier – Mistrzowie Kompetencji II.

Prosimy o przemyślane decyzje, ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy i zwrot dokumentów do Wychowawców. Dokumenty do pobrania u Wychowawców od 09 lutego  2021 r. Dokumenty złożone po terminie lub źle wypełnione nie będą przekazane przez szkołę do biura projektu. Dla uczniów zakwalifikowanych do projektu, udział w zajęciach jest obowiązkowy, frekwencja musi wynosić 80% u każdego ucznia. Liczba zajęć to 30 godzin do połowy czerwca 2021r.

W ramach projektu przez nauczycieli SP3 w grupach od 6 –12 osób  prowadzone będą zajęcia:

• Przyrodnicze laboratorium Bożena Naspińska klasy II
  • Język angielski Beata Piotrowska klasy IV-VIII
  • Warsztaty z kodowania Mariola Osial klasy I
  • Przedsiębiorczość z wykorzystaniem gier planszowych Aneta Stankiewicz klasy III
  • Przedsiębiorczość z wykorzystaniem gier planszowych Małgorzata Horszczaruk
    klasy I
  • Projekt edukacyjny Joanna Junga klasy I
  • Projekt edukacyjny Anna Kazanowska klasy I
  • Projekt edukacyjny Marta Dziedzicka klasy III
  • Projekt edukacyjny Martyna Ratyńska klasy III
  • Projekt edukacyjny Zbigniew Bodecki klasy V,VI,VII

Uczniowie klas IV –VIII składają dokumenty do nauczyciela prowadzącego dane zajęcia. Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie.