Nauczyciele

Wykaz sal i wychowawstw 2019/2020

Liczba oddziałów

Klasa

Wychowawca

Sala

1 oddział

0a

Miszczuk Wioleta /Durka Izabela

144

6

oddziałów

1a

Naspińska Bożena

F1

1b

Słomczewska Janina

F2

1c

Matalińska Beata

F1

1d

Wiśniewska Magda

F2

1e

Pawlak Milena

F3

1f

Stolarek Sylwia

F3

8

oddziałów

2a

Oljasz Dorota

143

2b

Więch Agnieszka 143

2c

Lipka-Rybińska Iwona

141

2d

Siuchninska Dagmara

136

2e

Stankiewicz Aneta

140

2f

Kuśnierz Anna

140

2g

Dziedzicka Marta

136

2h

Krasowska Edyta

141

8

Oddziałów

I-III -22 oddziały

3a

Laskowska Izabela

137

3b

Jagiełło Magdalena

137

3c

Uścińska Dorota

139

3d

Nowosielska Marzenna

139

3e

Sudoł Iwona

138

3f

Pyzel-Bąk Agata

138

3g

Osial Mariola

227

3h

Górska Jolanta

227

5

oddziałów

4a

Moszczyński Wiesław

232

4b

Trębicki Marek MD4

4c

Walez Agnieszka MG5

4d

Nowosielska Marzenna

MG6

4e

Saracen Renata

MG8

12

oddziałów

IV-V- 17 oddziałów

5b

Filipowska Elżbieta

MD1

5c

Poślada Dorota

104

5d

Kostrzewski Jacek

232

5e

Słowik Katarzyna

05

5f

Mazańska Anna

MD2

5g

Ślepowrońska Natalia

MD3

5h

Jęrdysiak Karolina/ Presz

233

5i

Suchocka Justyna

MD3

5k

Brzezicka Monika

09

5l

Marjańska Paulina

233

5m

Jadczak Agnieszka

MG7

5o

Urbaczewski Mirosław 07

10

oddziałów

6a

Krasuska Grażyna

106

6b

Kalata Agnieszka

226

6c

Piotrowska Beata

106

6e

Sicińska Patrycja

206

6f

Janicka Agnieszka

229

6g

Ogonowska Urszula

234

6h

Maciejewski Artur

230

6i

Piechucka Anna

225

6k

Niesłuchowska Adrianna

07

6l

Podgajna Katarzyna

05

6

oddziałów

7a

Dziedzic Katarzyna

202

7b

Kędziora Agnieszka

212

7c

Misiewicz-Przyborowska Aneta

114

7d

Dominik-Cieicka Edyta

104

7e

Lasecka Magdalena

204

7f

Klimasara Mirosława

228

4

Oddziały

VI-VIII – 20 oddziałów

8a

Urbaczewska Mariola

214

8b

Biały Sławomir

116

8c

Majewska Aneta

216

8d

Żegnałek Edyta

112

Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne

Słomczewska Janina

język polski

Katarzyna Kieres

Magdalena Lasecka

Górska Jolanta

Dziedzicka Marta

Kuśnierz Anna

Krasowska Edyta

Jagiełło Magdalena

Laskowska Izabela

Lipka-Rybińska Iwona

Nowosielska Marzenna

Matalińska Beata

Oljasz Dorota

Pyzel- Bąk Agata

Siuchninska Dagmara

Stankiewicz Aneta

Uścińska Dorota

Więch Agnieszka

Miszczuk Wioleta

Durka Izabela

Tabor Anna

Pawlak Milena

Naspińska Bożena

Stolarek Sylwia

Słomczewska Janina

Język polski

Anna Majchrzak

Renata Sidor

Urszula Ogonowska

Elżbieta Filipowska

Anna Piechucka

Anna Mazańska

Grażyna Krasuska

język angielski

Edyta Dominik – Cielicka

Katarzyna Dziedzic

Agnieszka Kędziora

Adrianna Niesłuchowska

Katarzyna Podgajna

Renata Saracen

Agnieszka Walez

Edyta Żegnałek

Beata Piotrowska

Justyna Suchocka

Olga Konopka

Irina Zdrzalik

Język niemiecki

Mirosława Klimasara

Julia Kulej

Matematyka

Margarita Biedrzycka

Agnieszka Kalata

Monika Kubacka-Żurek

Aneta Misiewicz-Przyborowska

Edyta Stepuch

Hanna Bernasiewicz

Dorota Poślada

Agnieszka Kalata

Natalia Ślepowrońska

przyroda

Monika Brzezicka

Karolina Opłotna

Monika Stypułkowska

geografia

Karolina Opłotna

Patrycja Sicińska

Monika Stypułkowska

biologia

Paulina Marjańska

Karolina Jędrysiak

Karolina Opłotna

historia

Ewa Oleasz-Rzepkowska

Wiesław Moszczyński

Jacek Kostrzewski

Marek Trębicki

chemia

Joanna Guza

fizyka

Mariola Urbaczewska

edukacja muzyczna, muzyka

Agnieszka Janicka

Artur Maciejewski

Paweł Jedliński

plastyka

Katarzyna Słowik

Monika Brzezicka

zajęcia techniczne, technika

Sławomir Biały

Zyta Kurowska

wychowanie fizyczne

Piotr Augustyniak

Łukasz Biernacki

Jarosław Dobrowolski

Kamil Dziawer

Agnieszka Jadczak

Bartłomiej Salak

Marek Chechłowski

Bartłomiej Derbin

Natalia Piętka

Wojciech Dębiec

Daria Pawlak

informatyka

Sławomir Biały

Monika Kubacka-Żurek

Aneta Majewska

Mirosław Urbaczewski

Katarzyna Łoś

nauczyciele wspomagający

Nowosielska Marzenna

Budziak Julita

Dudkiewicz Katarzyna

Bilman-Sikora Renata

Zyśk Dorota

Kozyra Karolina

Grzesiak Anna

Cacko Monika

Maziarz Monika

Chudzik Katarzyna

Wasilewska Marta

Jeż Małgorzata

Ratyńska Martyna

Gołoś Marta

Cieślikowska Agata

religia

ks. Rafał Goliński

ks. Rafał Kaściński

Tomasz Smoliński

Ewelina Malesa

Aneta Bednarska – Czura

etyka

Zbigniew Bodecki

świetlica

Polkowska Magdalena

Ratyńska Martyna

Głusik Małgorzata

Skierkowska Urszula

Zalewska Agnieszka

Szołno Aleksandra

Wiśniewska Magdalena

Kowalczyk Iga

Ołtarzewska Edyta

Bielicka Magdalena

Murawińska Aneta

Krawczyk Beata

Pożarowszczyk Lidia

Podsiadłowska Katarzyna

biblioteka

Alina Stachowiak

Joanna Kita

logopeda

Julita Budziak

Jolanta Pilichowska

Iwona Żórawska

Beata Gałecka – Dudek

specjalista integracji sensorycznej

Agnieszka Michalska

Joanna Niewiarowska

terapeuta pedagogiczny

Iwona Pańta

Dorota Kalbarczyk

pedagog

Anna Komor kl. 0-III

Anita Simińska kl. IV-VIII

pedagog socjoterapeuta

Jadwiga Fülöp – Tworzewska IV – VIII

psycholog

Katarzyna Markowska kl. I-IV

Dorota Siciak kl. V-VIII