Mistrzowie Kompetencji w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ząbkach.

pajake

Zajęcia dodatkowe w SP3 dla uczniów klas 1-8 rekrutacja do 18 września

Zapraszamy na kolejny cykl  zajęć z Robotyki i Kodowania z projektu Mistrzowie Kompetencji w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ząbkach.

Zajęcia z Robotyki  w soboty w godz. 9.00 – 12.45  w dwóch salach po 12 osób (24 uczniów)

Zajęcia z Kodowania  w  soboty  w godz.13.00 – 16.45 w dwóch salach po 12 osób (24 uczniów)

Cykl zajęć to sześć spotkań dla każdego ucznia, obecność obowiązkowa na wszystkich zajęciach.

Terminy zajęć:  3 października, 10 października, 17 października, 24 października, 7 listopada, 14 listopada

Zajęcia będą się odbywały w budynku przy ulicy Kościelnej 2.

Wypełnione deklaracje proszę składać do wychowawców. Prosimy o wpisanie na deklaracji oznaczeń: Robotyka, Kodowanie. Komplet dokumentów rekrutacyjnych (deklarację rodziców i kartę wychowawcy) wychowawcy składają w sekretariacie. Proszę nie wpisywać dat. Dokumenty źle wypełnione nie będą rozpatrywane.