KONKURS !!! „Najpiękniejsza ozdoba wielkanocna”

swieta

Cele konkursu:

• kontynuowanie tradycji wykonywania ozdób świątecznych
  • prezentacja ozdoby świątecznej, jako elementu uwzględniającego tradycje Świąt Wielkanocnych
  • rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz uzdolnień manualnych i plastycznych dzieci
  • kształtowanie aktywnej i twórczej postawy dzieci wobec sztuki i tradycji kulturowej związanej z obrzędami okresu Wielkiej Nocy
  1. Konkurs jest organizowany w świetlicy szkolnej w budynku głównym SP3 w Ząbkach.
  2. Skierowany jest do uczniów klas I-III .
  3. Przedmiotem konkursu jest stworzenie ozdoby wielkanocnej. Każdy uczestnik może wykonać tylko jedną ozdobę w dowolnie wybranej technice i dowolnej wielkości.
  4. Pracę należy dostarczyć do jednego z wychowawców świetlicy szkolnej znajdującej się na I piętrze SP3 (budynek główny) , w terminie do 05.04.2019 r.
  5. Każda prezentowana ozdoba wielkanocna musi być podpisana (imię, nazwisko, klasa oraz informacja czy praca jest do zwrotu).
  6. Propozycje ozdób wielkanocnych będą ocenianie pod względem:
  • opracowania ogólnego, doboru i wykorzystania materiałów
  • oryginalności i pomysłowości pracy
  • pracochłonności i estetyki wykonanej ozdoby
  • poziomu artystycznego wykonanej pracy
  • wkładu pracy i stopnia nawiązania do tradycji Świąt Wielkanocnych
  1. Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatorów konkursu- wychowawców świetlicy szkolnej SP3.
  2. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy i upominki, a dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody.
  3. Rozstrzygnięcie konkursu- ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 18.04.2019 w poniedziałek w świetlicy na I piętrze.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Organizatorzy:
Edyta Ołtarzewska